NAUKA JAZDY WARSZAWA CENTRUM - Zadzwoń! 601-084-849


ZAPISZ SIĘ NA KURS PRAWA JAZDY KAT. B - JUŻ TERAZ !!!

Sprawdź poprawność danych i wyślij zgłoszenie
Termin rozpoczęcia kursu 2018-09-20 18:00
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Kod z obrazka (poniżej)
Wyślij kopię do mnie
CAPTCHA
Anuluj

Informacje podane w formularzu posłużą tylko do zgłoszenia udziału w kursie.


Prawo Jazdy - Kurs popołudniowy - 8 spotkań na wykładach (pn i śr) w godz. 18:00 - 20:30
Prawo Jazdy - Kurs weekendowy - 3 spotkania na wykładach (sb i nd) w godz. 10:00 - 17:00
Prawo Jazdy - Kurs poranny - 6 spotkań na wykładach (wt, śr, czw) w godz. 9:00 - 12:00


PRAWO JAZDY I JAZDY DOSZKALAJĄCE W WARSZAWIE


Marzysz o tym, aby zostać mistrzem kierownicy? Opanować nie tylko w teorii, ale również w praktyce wszystkie zasady jazdy obowiązujące kierowcę? Żaden problem! Z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Yeti uda Ci się to błyskawicznie! Wystarczy, że zapiszesz się na kurs prawa jazdy.

Tutaj nauczysz się od najlepszych i wyjątkowo cierpliwych instruktorów prawidłowego zachowania się na drodze, bezpiecznej jazdy i odpowiedniego radzenia sobie ze stresem. Nasi instruktorzy to profesjonaliści z wieloletnim, bezwypadkowym stażem za kierownicą i charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego kursanta.

W odróżnieniu od innych szkół nauki jazdy, kontakt z instruktorami OSK Yeti nie grozi Ci żadnym traumatycznym przeżyciem. Podczas jazd doszkalających będziesz czuł się bezpiecznie i szybko zyskasz pewność siebie za kierownicą.

Nauka będzie jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza ponieważ na jazdach doszkalających będziesz jeździł najnowszymi samochodami egzaminacyjnymi marki HYUNDAI I20

Jeżeli jesteś na początku drogi, kurs prawa jazdy kat. B w wyjątkowo niskiej cenie od podstaw nauczy Cię prawidłowych zachowań za kierownicą, które pozwolą Ci cieszyć się bezpieczną i przyjemną jazdą.

Dzięki profesjonalnie prowadzonym lekcjom jazdy Twoje szanse na zdanie egzaminu diametralnie wzrosną. OSK Yeti to profesjonalni instruktorzy, dobrze nauczeni kursanci i bezpieczeństwo na drodze.