NAUKA JAZDY WARSZAWA CENTRUM - Zadzwoń! 601-084-849


KURSY NAUKI JAZDY AUTOMATEM W OSK "YETI"

Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych (wykładów) i praktycznych (jazd) samochodem z automatyczną skrzynią biegów marki Hyundai i 30.

Jeśli uważasz, że jazda samochodem to coś strasznego, wydaje Ci się, że trudno będzie się tego nauczyć to musisz spróbować jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. UWIERZ ŻE MOŻNA :-)

Jednym z największych problemów kandydata na kierowcę jest ruszanie (operowanie sprzęgłem i gazem na środku skrzyżowania bywa bardzo stresujące). Tutaj nie ma takich problemów, dajemy gazu i autko rusza :-).
Czas który poświęcamy na naukę ruszania w manualnej wersji tutaj możemy spożytkować na inne potrzebne rzeczy.

Egzamin państwowy zdajemy na aucie którym jeździmy (WORD nie posiadają aut z automatyczną skrzynią biegów), dlatego my dla Państwa podstawiamy auto w dniu egzaminu praktycznego.

W dzisiejszy czasach auta z automatyczną skrzynią biegów są łatwo dostępne. Niemal każdy producent, nawet w segmencie aut małych, posiada taki model.

Jeśli cenisz sobie wygodę i komfort podróżowania to jest właśnie oferta dla Ciebie :-)

Jedyną wadą posiadania takich uprawnień to fakt, iż nie będziesz mógł prowadzić pojazdu z manualną skrzynią biegów. Zaznaczę jednak, że po nabraniu praktyki w ruchu drogowym zawsze możesz podejść do egzaminu praktycznego na prawo jazdy w wersji manualnej i rozszerzyć swoje uprawnienia. Kurs i teorię mamy zaliczoną.

Autem którym u nas Państwo jeździcie to Hyundai i30 z silnikiem 1600cm. pojemności.

Zapraszamy.


nauka jazdy kat.B - zapisy online

Ośrodek Szkolenia Kierowców "YETI"

ul. Długa 44/50 lok. 14
00-241 Warszawa

Biuro czynne:
pn-pt w godz. 12-18

tel.kom.: 601-084-849
e-mail: biuro@osk-yeti.pl

Opłaty przyjmujemy w biurze OSK "YETI" lub przelewem na konto firmy:

Ośrodek Szkolenia Kierowców "YETI" Michał Matusiak

Nr. konta: Milenium Bank 75 1160 2202 0000 0001 1516 3965