NAUKA JAZDY WARSZAWA CENTRUM - Zadzwoń! 601-084-849


O SZKOLE NAUKI JAZDY "YETI"

Ośrodek Szkolenia Kierowców "YETI" istnieje od 2005 roku.

Od młodych lat interesowałem się motoryzacją, lubiłem samochody i wszystko co z nimi związane oraz przede wszystkim pracę z ludźmi. Stąd zrodził się pomysł, aby otworzyć ośrodek szkolenia kierowców - aby móc przekazać innym moją nabytą wcześniej wiedzę.

Nasz ośrodek wyróżnia znakomita kadra instruktorów.
Jest to bardzo cierpliwa kadra doświadczonych ludzi zarówno młodszych jak i starszych.

Wyróżnia nas nie tylko oryginalna nazwa ale i sposób prowadzenia kursów. Zatrudniani przez nas instruktorzy mają ciekawe pomysły i rozwiązania na szybką i sprawną naukę jazdy.

Instruktorzy oprócz cierpliwości do kursantów mają świetne podejście do swojego zawodu i umiejętność odpowiedniego przekazywania swojej wiedzy. Jest to niezmiernie ważne, gdyż nauka jazdy, w szczególności poruszanie się w komunikacji miejskiej w Warszawie, jest wyjątkowo stresujące. Stawiamy więc na cierpliwość, spokój i dużo uśmiechu :-)

Kurs nauki jazdy kategorii B składa się z 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych i można by zapytać - czy to wystarcza?

Oczywiście jest z tym różnie, bo każdy do nauki jazdy potrzebuje innej liczby godzin. Dla jednych jest to więc wystarczająca ilość jazd, dla drugich nie.

Szczególnie w kategorii B te 30 godzin wielu osobom nie wystarcza, ale w naszej ofercie są też jazdy doszkalające w atrakcyjnych pakietach cenowych. czywiście są też osoby, które niemalże "urodziły się za kierownicą". Dlatego warto samemu się przekonać.

Ceny kursów wahają się dla kategorii B od 1.200zł - 1.700zł, jednak organizujemy promocje specjalne, z którymi warto się zapoznać. Okresowo pojawiają się też promocje dla uczniów i studentów - wtedy cena kursu jest sporo niższa. Proszę obserwować naszą stronę internetową.

Warto spróbować z nami bezstresowej nauki jazdy.

Zapraszam serdecznie,

Krzysztof Żelechowski - właściciel OSK "Yeti"

nauka jazdy kat.B - zapisy online

Ośrodek Szkolenia Kierowców "YETI"

ul. Długa 44/50 lok. 14
00-241 Warszawa

Biuro czynne:
pn-pt w godz. 12-18

tel.kom.: 601-084-849
e-mail: biuro@osk-yeti.pl

Opłaty przyjmujemy w biurze OSK "YETI" lub przelewem na konto firmy:

Ośrodek Szkolenia Kierowców "YETI" Michał Matusiak

Nr. konta: Milenium Bank 75 1160 2202 0000 0001 1516 3965