Manualna czy automatyczna skrzynia biegów? Podpowiadamy!

Jednym z największych problemów kandydata na kierowcę jest ruszanie (operowanie sprzęgłem i gazem na środku skrzyżowania bywa bardzo stresujące). Czas który poświęcamy na naukę ruszania w manualnej wersji tutaj możemy spożytkować na inne potrzebne rzeczy.

•Jeśli uważasz, że jazda samochodem to coś strasznego, wydaje Ci się, że trudno będzie się tego nauczyć to musisz spróbować jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów

• Kolejną zaletą jest to ze egzamin państwowy zdajemy autem którym jeździmy (my państwu podstawiamy auto w dniu egzaminu praktycznego)

• Po zdobyciu takich uprawnień nie będziesz mógł prowadzić pojazdu z manualną skrzynia biegu. Zaznaczę jednak, że po nabraniu praktyki w ruchu drogowym zawsze możesz podejść do egzaminu praktycznego na prawo jazdy w wersji manualnej i rozszerzyć swoje uprawnienia. Kurs i teorię mamy zaliczoną.

• Autem którym przeprowadzamy szkolenie  jest  Toyota Auris Hybryda.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AUTOMAT?

 

  1. Oszczędność paliwa – automatyczna skrzynia biegów może być bardziej wydajna niż manualna.
  2. Łatwiejsze parkowanie – jazda samochodem z automatyczną skrzynią biegów ułatwia manewrowanie i parkowanie w ciasnych miejscach.
  3. Mniejsze ryzyko awarii – automatyczna skrzynia biegów jest mniej skomplikowana niż manualna, co oznacza mniejsze ryzyko awarii i mniejsze koszty napraw.
  4. Coraz większa popularność – coraz więcej samochodów produkowanych jest z automatyczną skrzynią biegów, więc umiejętność prowadzenia takiego pojazdu może stać się coraz bardziej przydatna i pożądana na rynku pracy!
Skontaktuj się z nami!